ewizytownik.pl - katalog firm oraz baza artykułów

Cesarskie cięcie blizna

Spis treści

Cesarskie cięcie blizna

Cesarskie cięcie blizna wymaga prawidłowego dbania o higienę. Zastosuj zestaw Cicalux dedukowany do blizn ciętych oraz abdominoplastyki do 30 cm długości blizny. Prawidłowo zagojona blizna po cesarskim cięciu powinna mieć wygląd cienkiej kreski, która jest lekko wypukła i zaczerwieniona. Swędzenie oraz mrowienie skóry jest normalnym objawem przerwania nerwów. Aby powrócić szybciej do prawidłowego funkcjonowania spróbuj innowacyjny produkt CicaLux.

Warto wiedzieć, że aż

40-94% blizn ciętych po operacji staje się przerostowa (uniesiona).

91% pacjentów jest niezadowolonych z blizn po operacji.

Cechy i zalety produktu

Kompresja – Po pierwsze gruby, miękki i wygodny arkusz silikonowy CicaLux w połączeniu z taśmą CicaLux został zaprojektowany, aby zapewnić doskonałą wydajność kompresji. Kompresjoterapia pomaga niewątpliwie spłaszczyć i zapobiec pogrubieniu tkanki bliznowatej.

Nawilżenie – Arkusz silikonowy Cicalux pomaga zapobiegać przezskórnej utracie wody. Proces okluzji oraz naturalne nawodnienie są korzystne dla procesu gojenia. Wykazano również, że arkusze silikonowe bez wątpienia rozwiązują problem świądu skóry (swędzenie) i zmiany pigmentacji.

Przepuszczenie powietrza – W 100% najwyższej klasy medyczny arkusz silikonowy CicaLux i bawełniana taśma CicaLux pozwalają skórze oddychać – pomagając zmniejszyć występowanie maceracji skóry z nadmiaru wilgoci. Taśma CicaLux zapewnia przede wszystkim higienę i bezpieczeństwo.

Po czwarte zmniejszenie napięcia – Jednorazowa, profesjonalna, higieniczna taśma CicaLux odciąża bliznę. Zmniejszenie napięcia na powierzchni blizny podczas długiego procesu gojenia się ran ma ogromne znaczenie. Utrzymywanie skóry razem po obu stronach nacięcia pomaga zapobiegać poszerzeniu rany lub powstaniu pustych przestrzeni, w które tkanka bliznowata może wypełnić i zwiększyć ryzyko pojawienia się blizn przerostowych. Taśma CicaLux przylega tylko do zdrowej skóry otaczającej linię blizny.

Cesarskie cięcie blizna dzięki Cicalux jak to działa?

Cesarskie cięcie blizna goi się szybciej dzięki CicaLux, który zapewnia potrójną terapię dla naszej blizny po cesarskim cięciu. W opakowaniu znajduje się zestaw składający się z:

  • Arkusza wykonanego z silikonu medycznego, który utrzymuje bliznę nawilżoną, działa jak „druga skóra” i pomaga bliźnie wyblaknąć oraz złagodzić ją
  • kamienia bazaltowego (który można podgrzać, więc aby wykonać terapię cieplną oraz pomóc w naprawie tkanki skórnej i złagodzić ból)
  • 60 jednorazowych taśm samoprzylepnych redukujących napięcie (które łagodzą ból i zapobiegają otwieraniu się blizny – gojenie cesarskie cięcie blizna nigdy nie trwała tak krótko!

Cesarskie cięcie blizna – Dowiedz się więcej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of ewizytownik.pl

ewizytownik.pl

Twój portal z artykułami branżowymi.

Najnowsze